Компанія «Вчасно» запустила міжнародний сервіс для роботи з документами за кордоном

Компанія «Вчасно» запустила міжнародний сервіс для роботи з документами за кордоном

У планах - адаптувати сервіс під законодавчі вимоги до електронних документів різних країн

Компанія 	«Вчасно» запустила міжнародний сервіс для роботи з документами за кордоном
Фото: pixabay.com

Що сталося. Компанія «Вчасно» запустила міжнародний сервіс для підписання, зберігання та роботи з документами за кордоном – Akurata.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Деталі. Платформа дозволяє миттєво підписувати, зберігати, обмінюватися та надавати доступ до документів колегам і партнерам, які перебувають у різних куточках світу. Аkurata підтримує документи різних типів: договори, інвойси (фактури), комерційні пропозиції, внутрішні документи, офери та інші HR-документи.

Зараз платформа працює в бета-тесті та налічує декілька сотень користувачів із різних країн Європи, Африки, Північної і Південної Америки.

«На сьогодні понад 600 000 компаній частково або повністю відмовилися від паперів за допомогою сервісу «Вчасно». Влітку 2022 року ми проаналізували, як працюють із документами в інших країнах, і зрозуміли, що хочемо поділитися своїм досвідом зі світом. Ми створили сервіс, який дозволяє будь-де підписати документи графічним підписом, а не обмінюватися паперовими скан-копіями», – розповідає керівник цифрових сервісів для бізнесу Антон Скоков.

Зазначається, що сервіс дозволяє контролювати доступ певного співробітника до визначених документів і можливостей сервісу. Усі документи шифруються та зберігаються в хмарних сервісах Amazon. 

У планах – адаптувати сервіс під законодавчі вимоги до електронних документів тих країн, де такі вимоги існують.

«Іноземні компанії можуть домовлятися між собою, як завіряти документи, наприклад, через email або графічним підписом. Ми створили безпечне середовище для обміну документами онлайн на заміну email. Сьогодні ми активно поширюємо сервіс у Польщі та беремо в команду технічної підтримки спеціалістів зі знанням польської мови», – каже керівниця сервісу Тамара Кучугурна.

Бекграунд. Раніше в Україні під час воєнного стану дозволили влаштовуватися на роботу в компанію віддалено: без відвідування офісу, паперових заяв, ксерокопій та очікування. Це дозволяє максимально диджиталізувати кадровий документообіг будь-якому бізнесу. Всередині кожної компанії кадрових документів формується дуже багато – прийняття/звільнення, відпустки, відрядження, переведення тощо. Особливо – у компаніях із великим штатом або з підвищеною плинністю кадрів.

У чому складність електронного кадрового документообігу, розповів Mind керівник цифрових сервісів для бізнесу «Вчасно» Антон Скоков.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло