У росії завод компанії Nissan, яка пішла з країни, передали “АвтоВАЗу”
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У росії завод компанії Nissan, яка пішла з країни, передали “АвтоВАЗу”

«АвтоВАЗ» придбав 99% частки колишнього заводу Nissan у Петербурзі за 1 євро

У росії завод компанії Nissan, яка пішла з країни, передали “АвтоВАЗу”
фото DR

Російський «АвтоВАЗ» закрив операцію з придбання 99% частки колишнього петербурзького заводу Nissan у підвідомчого Мінпромторгу рф «НАМІ», якому японський концерн передав свої активи, коли пішов із росії.

Джерело. Про це повідомила прес-служба «АвтоВАЗу».

Деталі. Відповідні документи у вівторок підписали президент АТ «АвтоВАЗ» та гендиректор «НАМІ». Раніше операція отримала схвалення з боку уряду рф.

Згідно з домовленостями, «АвтоВАЗ» придбав 99% частки у статутному капіталі ТОВ «Ніссан Менуфекчурінг Рус» за 1 євро.

Укладена угода зберігає кол-опціон для Nissan щодо зворотного викупу своїх колишніх активів у рф протягом 6 років у разі ухвалення відповідного рішення в майбутньому та схвалення такого рішення з боку російської влади.

Завод Nissan працював у Петербурзі з 2009 року. Обсяг інвестицій в першу чергу станови $200 млн, розширення – 167 млн євро. Підприємство випускало моделі X-Trail, Murano, Qashqai та Terrano. Його потужність – 100 тисяч автомобілів на рік.

Nissan наприкінці жовтня 2022 року оголосив про рішення передати свої російські активи, зокрема завод, виробничі та науково-дослідні потужності в Петербурзі, а також центр продажу та маркетингу в москві, у власність підвідомчого «НАМІ». Угода була здійснена за символічну вартість і передбачає опціон зворотного викупу протягом 6 років.

Бекграунд. Як повідомлялося, росія забрала собі активи Nissan, які залишилися після виходу компанії з країни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло