Україна отримає третій транш енергетичної допомоги від США на $15 млн до березня

Україна отримає третій транш енергетичної допомоги від США на $15 млн до березня

Сенат США хоче змінити енергетичний ринок, щоб позбавити рф змоги використовувати енергетику в політичних цілях

Україна отримає третій транш енергетичної допомоги від США на $15 млн до березня
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Україна отримає третій транш обладнання для енергетичної інфраструктури в рамках загального проєкту Міненергетики США на $15 млн до березня.

Джерело. Про це повідомляє Міненергетики України з посиланням на помічника міністра енергетики США з міжнародних справ Ендрю Лайта.

Деталі. Учасники слухань у сенаті США також наголошували на необхідності змін на енергетичному ринку, які б позбавили росію змоги використовувати енергетику в політичних цілях.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Миколаївобленерго» отримало 64 тонни енергообладнання з Польщі. Обладнання використовуватиметься для виконання ремонтних і відновлювальних робіт.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло