Офіційний офіс ОЕСР розпочав роботу в Києві

Офіційний офіс ОЕСР розпочав роботу в Києві

Офіс попередньо функціонуватиме до 2026 року задля надання підтримки Україні під час відновлення

Офіційний офіс ОЕСР розпочав роботу в Києві
Фото: ukrinform.ua

1 березня в Києві починає роботу офіційний офіс Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Він дасть змогу координувати спільну роботу у сфері відбудови та відновлення України.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«Це допоможе нашій країні стати повноцінним членом організації. Оскільки Україна визнана потенційним членом ОЕСР, офіс попередньо функціонуватиме до 2026 року задля надання підтримки нашій державі під час відновлення», – зазначили в пресслужбі уряду.

У Кабміні нагадали, що ОЕСР виникла в процесі економічної та політичної відбудови Європи після Другої світової війни у межах плану Маршалла, адміністратором якого вона виступала. Як організація, що була співвиконавцем Плану Маршалла у XX столітті, ОЕСР бере участь у розробці плану відновлення України.

Організація вже надала загальний коментар до Плану відновлення України, а також додаткові пропозиції майже до всіх розділів. ОЕСР має унікальний досвід щодо підтримки процесу повоєнної реконструкції і може виступати одним з ключових міжнародних гравців під час повоєнної відбудови України.

Бекграунд. Нагадаємо, що у грудні минулого  року в Парижі уклали угоду, яка офіційно дає підґрунтя для запуску в Києві так званого Офісу зв'язку ОЕСР. У парламенті зареєстрували відповідний проєкт про дозвіл на відкриття офісу в Україні.

Крім того, організація визнала Україну потенційним членом спілки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло