Посадовці Київського зоопарку отримали підозри через 2 млн грн збитку під час реконструкції

Посадовці Київського зоопарку отримали підозри через 2 млн грн збитку під час реконструкції

Через завищення вартості виконаних робіт столичному бюджету завдані збитки

Посадовці Київського зоопарку отримали підозри через 2 млн грн збитку під час реконструкції
План реконструкції Київського зоопарку

Прокуратура розслідує реконструкцію Київського зоопарку, під час якої бюджет столиці зазнав збитків у 2 млн грн. У зв'язку із цим заступнику директора комунального підприємства, начальнику відділу та керівнику підрядної організації вручили підозри.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, 2017 року між директором комунального підприємства та приватним товариством був укладений договір на реконструкцію одного з об’єктів Київського зоопарку, а саме павільйону для утримання та зимового експонування приматів.

По завершенню робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів робіт, які були підписані, на той час, виконувачем обов’язків керівника комунального підприємства, провідним інженером з технічного нагляду за будівництвом та директором підрядної організації.

«За висновками судової будівельно-технічної та економічної експертиз, через завищення вартості виконаних робіт столичному бюджету завдані збитки на понад 2 млн грн», – зазначили в прокуратурі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Бекграунд. Нагадаємо: 2017 року Київська міська держадміністрація виділила 200 млн грн на проведення першої частини реконструкції Київського зоопарку. Тоді відбувся конкурс, у якому взяли участь дві компанії, що взялися за розробку нової концепції зоопарку.

Переміг Київський інститут міського цивільного проєктування, вигравши право виконати проєктні роботи на реконструкцію об'єктів столичного звіринця за 28,2 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло