AliExpress заблокував продаж безпілотників у росію
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

AliExpress заблокував продаж безпілотників у росію

DJI видалила додатки для керування дронами з російського AppStore

This material is also available in English
AliExpress заблокував продаж безпілотників у росію
фото Pixaby

Aliexpress заблокував продаж безпілотників для клієнтів із росії. Тепер на торговому майданчику не можна купити дрони від китайських компаній DJI та Autel. Після переходу в магазин через картку товару з'являється повідомлення про помилку й напис: «Такої сторінки немає».

Джерело. Про це пише The Moscow Times з посиланням на Mash.

Крім цього, вже продані безпілотники були обмежені у функціоналі. DJI видалила додатки для керування дронами з російського AppStore. На скарги росіян у компанії відповіли, що більше не надають їм своїх послуг, а також не надають «послуги з якоїсь військової діяльності».

При цьому раніше встановлені послуги продовжують працювати.

Безпілотники виробництва DJI можуть застосовуватись у військових цілях. Раніше білоруська опозиційна група ByPol розповіла, що з їх допомогою вдалося завдати пошкоджень російському літаку А-50 на військовому аеродромі «Мачулищі» біля Мінська.

Для цього коптери переробили на дрони-камікадзе. Кожен із них переносив заряд у 200 г вибухівки у тротиловому еквіваленті та 200 металевих кульок для додаткового ураження.

Бекграунд. Нагадаємо, напередодні ППО збила російський безпілотник над Київщиною.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло