«Українське Дунайське пароплавство» цьогоріч збільшило чистий прибуток удесятеро

«Українське Дунайське пароплавство» цьогоріч збільшило чистий прибуток удесятеро

Рентабельність роботи флоту зросла в чотири рази

«Українське Дунайське пароплавство» цьогоріч збільшило чистий прибуток удесятеро
Фото: ports.ua

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» у січні – лютому 2023 року збільшило чистий прибуток в десять разів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє генеральний директор підприємства Дмитро Москаленко.

«За січень – лютий порівняно з першими місяцями 2022-го та 2021-го років дохід пароплавства зріс приблизно у два рази. Рентабельність роботи флоту – в чотири рази. Чистий прибуток – в десять», – зазначив він.

За його словами, таких результатів УДП вдалося досягти, перш за все, завдяки гнучкій, прозорій та ефективній економічній політиці.

«Ми працюємо напряму з власниками вантажів, без прокладок, «відкатів», тіньових схем. Виборюючи найбільш вигідні для підприємства умови. Ми створюємо для наших клієнтів комфортні та зручні умови співпраці (єдина логістична послуга, широка можливість вибору точки завантаження, логістична модель без простоїв тощо)», – пояснив Москаленко.

Ще одним фактором, який посприяв економічним успіхам, стало запровадження онлайн-моніторингу, який унеможливив випадки зловживань.

Водночас чітка та скоординована робота судноремонтних підрозділів, відділу закупівель та забезпечення сприяла зменшенню затримок та простоїв, які завдавали підприємству збитків.

На 2023 рік Москаленко анонсував старт проєкту з модернізації теплоходів та буксирів флоту й пообіцяв, що підприємство цього року очікує «просто неймовірна сума капітальних інвестицій».

Бекграунд. Нагадаємо: Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод побудує нове несамохідне судно для ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство». Судна споруджується з використанням конструкцій суден-донорів. Зараз вже на сліп підняті два перших ліхтери (різновид баржі), які виступають донорами. 

Раніше «Українське Дунайське пароплавство» мобілізувало флот для забезпечення вивезення зерна на експорт з українських портів на Дунаї. Завдяки цьому частка зернових в перевалці портів Рені та Ізмаїл зросла з 12% до 81% з початку року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло