росія не буде ремонтувати «Північні потоки» і законсервує їх

росія не буде ремонтувати «Північні потоки» і законсервує їх

москва не вважає ймовірним покращення відносин із Заходом у найближчому майбутньому

This material is also available in English
росія не буде ремонтувати «Північні потоки» і законсервує їх
фото Reuters

росія не планує ремонтувати підірвані трубопроводи «Північний потік» і збирається запечатати трубопроводи.

Джерело. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Деталі. Один зі співрозмовників стверджує, що росія поховала проект. Інше джерело, знайоме з планами, підтвердило, що власники розглядають питання про консервацію труб. Швидше за все, це означатиме герметизацію розірваних кінців та заходи щодо запобігання подальшій корозії морської води.

Два джерела агентства заявили, що хоча плану з ремонту розірваних трубопроводів немає, вони будуть збережені для можливого запуску в майбутньому.

москва не вважає ймовірним покращення відносин із Заходом у найближчому майбутньому, яке дозволило б запустити трубопроводи, сказали джерела Reuters.

Один зі співрозмовників агентства припустив, що якщо скраплений природний газ із США, яким Європа частково замінила російське паливо, стане набагато дорожчим, можливо, європейські країни будуть готові відновити закупівлі у великих обсягах у росії.

Бекграунд. У вересні в Балтійському морі було підірвано три з чотирьох гілок газопроводів «Північний потік-1» та «Північний потік-2». Слідство у Швеції та Данії досі не повідомляло про результати розслідування вибухів. Росія звинувачувала у диверсії «англосаксів». Німецькі та польські політики вважали, що вибухи могла організувати росія.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло