Шмигаль повідомив про затвердження Кабміном Державної антикорупційної програми

Шмигаль повідомив про затвердження Кабміном Державної антикорупційної програми

Крім того, уряд на найближчому засіданні затвердить директора НАБУ

This material is also available in English
Шмигаль повідомив про затвердження Кабміном Державної антикорупційної програми
фото DR

Уряд України в суботу затвердив Державну антикорупційну програму, яка є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025.

Джерело. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

«Програма містить заходи, спрямовані на підвищення ефективності системи запобігання корупції в різних сферах суспільного життя, формування негативного ставлення до корупції в суспільстві та забезпечення невідворотної відповідальності за корупцію», – написав прем'єр-міністр.

«Є розуміння, що такий важливий документ має залишатися живим, відкритим для пропозицій і доповнень. Тому будемо працювати з парламентом, іншими стейкхолдерами, з керівниками антикорупційних органів», – наголосив глава уряду.

Шмигаль нагадав, що в суботу комісія визначила та подала до Кабміну свої пропозиції щодо трьох фіналістів відбору на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Прем'єр запевнив, що уряд на найближчому засіданні затвердить директора НАБУ.

Бекграунд. Нагадаємо, виконавчий директор Урядового офісу UkraineInvest Сергій Цівкач наголошував: «Чим більше ми бачитимемо антикорупційних справ, тим більше зацікавленості від приватних інвесторів отримуватимемо щодня». Більше про те, як привабити в Україну іноземні інвестиції – в матеріалі Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло