Уряд призначив Новицького т.в.о. голови Держінспекції архітектури та містобудування
Попереднього очільника ДІАМ призначили головою Національного антикорупційного бюро України

Кабінет Міністрів тимчасово поклав виконання обов'язків голови Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) на Олександра Новицького. Рішення ухвалили на засіданні уряду.
Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі.
Олександр Новицький – директор департаменту сервісних послуг ДІАМ.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що уряд призначив директором Національного антикорупційного бюро України Семена Кривоноса, що з 2021 року головував у ДІАМ. Водночас із колишньої посади його звільнили.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].