Нідерландська Gasunie списала свою частку у 9% у «Північному потоці – 1»

Нідерландська Gasunie списала свою частку у 9% у «Північному потоці – 1»

Вона оцінювалася у понад півмільярда доларів

Нідерландська Gasunie списала свою частку у 9% у «Північному потоці – 1»
Фото: ілюстративне

Нідерландська газотранспортна компанія Gasunie заявила, що списала свою частку акцій в розмірі 9% у газопроводі «Північний потік – 1», який був сильно пошкоджений у вересні 2022 року.

Про це пише Reuters.

Компанія зазначає, що частка, яка спочатку оцінювалася в $535,43 млн, зараз дорівнює нулю, оскільки «не передбачається відновлення поставок газу через Nord Stream в осяжному майбутньому».

Gasunie додає, що веде переговори з іншими акціонерами щодо стабілізації трубопроводів, щоб запобігти подальшій шкоді навколишньому середовищу та забезпечити безпеку.

Gasunie – голландська державна компанія, що спеціалізується на транспортуванні та зберіганні газу. Компанія була заснована у 1963 році й належить державі на 100%.

За даними на березень 2023 року, ринкова капіталізація Gasunie становить приблизно 8 млрд євро.

Нагадаємо, трубопроводи «Північного потоку» були зруйновані вранці 26 вересня 2022 року. Пошкодження на нитках розташовані в шведській і данській економічних зонах.

Хоча на момент вибухів трубопроводи не працювали, всередині залишалася велика кількість газу, який витік через отвори в море і був добре помітний на поверхні.

Європейський союз і НАТО назвали великі вибухи в Балтійському морі «навмисним актом» саботажу, а Польща та Україна назвали винуватцем країну-окупанта рф.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія не буде ремонтувати «Північні потоки» і законсервує їх.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло