Huobi створює фонд на $100 млн для підтримки ліквідності – Bloomberg

Huobi створює фонд на $100 млн для підтримки ліквідності – Bloomberg

Рішення було ухвалено після того, як токен HT втратив понад 16% своєї вартості

Huobi створює фонд на $100 млн для підтримки ліквідності – Bloomberg

Китайський криптомагнат Джастін Сан намагається заспокоїти інвесторів криптобіржі Huobi, після раптового падіння власного токена HT. За даними CoinGecko, монета за добу втратила в ціні понад 16%, наразі вартість токена становить близько $4.

Про це пише Bloomberg.

«Примусова ліквідація ставок з високим кредитним плечем змусила трейдерів побоюватися платоспроможності біржі Huobi», – пояснив Хейден Хьюз, співзасновник соціальної торгової платформи Alpha Impact.

Джастін Сан повідомив, що біржа і її криптогаманці в безпеці. Він сказав, що Huobi створює фонд у розмірі $100 млн для підвищення ліквідності й додав, що біржа «понесе всі втрати позицій на платформі через кредитне плече», які виникли через нещодавню волатильність HT.

Криптоаналітична компанія PeckShield повідомила у твіттері, що дані блокчейну показують, що гаманець, пов'язаний із Джастіном Саном, перевів $100 млн стейблкоїнів USDC на Huobi.

Huobi була запущена в Китаї 2013 року. Пізніше, після заборони криптовалютних бірж у Китаї, компанія перенесла свою головну штаб-квартиру в Сінгапур та заснувала кілька дочірніх компаній в інших країнах. За даними CoinGecko добовий обсяг торгів на біржі становить $823 129 437.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що  китайський криптогігант Huobi Group переносить свій бізнес на Гібралтар.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло