АРМА обрало управителя для активів виробника «Моршинської»

АРМА обрало управителя для активів виробника «Моршинської»

Компанія «Карпатські мінеральні води» управлятиме активами групи IDS Ukraine

АРМА обрало управителя для активів виробника «Моршинської»
Фото: IDS Ukraine

АРМА обрало управителя для арештованих корпоративних прав IDS Ukraine. Корпоративними правами управлятиме конкурент – «Карпатські мінеральні води».

Про це повідомила пресслужбі АРМА, передає Forbes.

Зокрема, АРМА передає в управління компанії завод «Оскар» і дистрибуційну компанію DS, яка входить до групи IDS Ukraine.

Компанія «Карпатські мінеральні води», за даними YouControl, належить Сергію Устенко. Виручка компанії 2021 року становила 112 млн грн. Компанія «Карпатські мінеральні води» працює на українському ринку понад 15 років. Вона виробляє мінеральну воду під торговою маркою «Карпатська джерельна», солодкі газовані напої «Фруктова Джерельна» та «Соковинка», а також енергетичний напій «Dragon».

Бекграунд. Раніше родина Патаркацишвілі, яка володіє 34,83% групи IDS (власник «Моршинської», «Миргородської» та «Боржомі»), просила Офіс Генпрокурора перевірити обґрунтованість арешту активів компаній і натякала на звернення до міжнародних судів, щоб повернути собі управління. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло