ЄС продовжив санкції проти майже 1500 фізосіб за підрив територіальної цілісності України

ЄС продовжив санкції проти майже 1500 фізосіб за підрив територіальної цілісності України

Також обмежувальні заходи продовжили щодо 205 юросіб

ЄС продовжив санкції проти майже 1500 фізосіб за підрив територіальної цілісності України
Фото: depositphotos.com

Європейська рада ухвалила рішення продовжити до 15 вересня 2023 року обмежувальні заходи щодо осіб, винних у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Про це повідомляє пресслужба Євроради, передає «Інтерфакс-Україна».

«Санкції, як і раніше, застосовуватимуться до 1473 фізичних і 205 юридичних осіб, багато з яких переслідуються у відповідь на тривалу необґрунтовану і неспровоковану військову агресію росії проти України.

Наявні обмежувальні заходи передбачають обмеження на поїздки фізичних осіб, заморожування активів і заборону на надання коштів або інших економічних ресурсів зазначеним фізичним і юридичним особам», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Раніше голова відомства Євросоюзу із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що резервів для посилення санкційного режиму проти росії в Євросоюзу практично не залишилося, і тепер необхідно зосередитися насамперед на наданні військової та фінансової допомоги Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло