Виробник снарядів Rheinmetall закликав Європу наростити замовлення для потреб України

Виробник снарядів Rheinmetall закликав Європу наростити замовлення для потреб України

Цього року концерн вироблятиме снаряди приблизно на дві третини своїх потужностей

Виробник снарядів Rheinmetall закликав Європу наростити замовлення для потреб України
Фото: Getty Images

У німецькому концерні Rheinmetall, який є одним із найбільших виробників військової техніки та озброєння в Європі, заявили, що Європа не зможе забезпечити потреби Сил оборони України в артилерійських снарядах, якщо не подвоїть замовлення.

Про це сказав гендиректор концерну Армін Паппергер, передає Bloomberg.

«Мені потрібні замовлення. Без замовлень я нічого не буду виробляти. У будь-якій нестачі боєприпасів винна не оборонка. Промисловість може надати те, що необхідно», – заявив він.

Паппергер заявив, що цього року Rheinmetall вироблятиме снаряди приблизно на дві третини своїх потужностей, попри неодноразові попередження українських та європейських чиновників, що кількість снарядів буде вирішальним чинником у війні.

Наразі Rheinmetall може виробляти 450 000 артилерійських снарядів на рік у всьому світі та планує збільшити це виробництво до 600 000 снарядів у наступні два роки завдяки додатковим потужностям на заводі у Варпалоті в Угорщині та новому пороховому заводі в східній німецькій землі Саксонія.

Компанія очікує, що уряд Саксонії схвалить плани щодо заводу, які передбачатимуть інвестиції від 700 млн євро до 800 млн євро протягом наступних кількох тижнів.

Бекграунд. Раніше міністр оборони України Олексій Резніков надіслав країнам-партнерам запит на постачання 250 000 снарядів на місяць.

Зараз «Укроборонпром» розпочав виробляти 125-мм снаряди для танкової гармати. Вони є вже другим боєприпасом, виробництво якого розпочали в тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном. За замовленням Міноборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-80.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло