Акції Baidu впали на 10% після презентації китайської версії чатбота зі штучним інтелектом

Акції Baidu впали на 10% після презентації китайської версії чатбота зі штучним інтелектом

Інвесторів розчарувала його попередня презентація

Акції Baidu впали на 10% після презентації китайської версії чатбота зі штучним інтелектом
Фото: wikipedia.org

Пошуковий гігант Baidu представив відео про чатбот Ernie Bot на основі штучного інтелекту. Після першої публічної презентації китайського аналога американського ChatGPT акції Baidu впали на 10%.

Про це повідомляє Reuters.

Під час презентації генеральний директор компанії Робін Лі показав п'ять відеороликів. На них Ernie Bot відповідає на запитання щодо популярного китайського науково-фантастичного роману «Завдання трьох тіл», виконує математичні розрахунки, пояснює китайські діалекти та створює відео й зображення з текстовими підказками.

Лі сказав, що деякі користувачі скоро зможуть протестувати Ernie самостійно, але не назвав термін повного публічного розгортання. Компанія починає з обмеженого громадського випуску для ділових партнерів.

Результати. «Рухи акцій показують, що інвестори розчаровані випуском Ernie Bot, оскільки демонстрація була попередньо записана. Запуск не продемонстрував багато цікавих речей», –   сказав старший аналітик Forsyth Barr Asia Віллер Чен.

Baidu планує використовувати Ernie Bot, щоб революціонізувати свою пошукову систему, яка сьогодні домінує в Китаї. Також компанія залучає інструмент підвищення ефективності хмарних обчислень, розумних автомобілів, побутової техніки, а також інших основних видів бізнесу.

Бекграунд. Запуск Ernie пов'язаний із тим, що американські групи, як-от OpenAI та Google, продовжують досягати успіхів у розвитку генеративного АІ. Майже кожен китайський технологічний гігант поспішає розгорнути внутрішню версію ChatGPT, і аналітики кажуть, що, на їхню думку, роки інвестицій Baidu у АІ та розробку технології вивчення природної мови дали групі раннє лідерство.

Раніше Китай обмежив користування чатботом зі штучним інтелектом ChatGPT через «американську пропаганду». Популярність вірусного чатбота змусила Китай розпочати роботу над власними ботами зі штучним інтелектом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло