Ворог нарощує присутність у Чорному морі

Ворог нарощує присутність у Чорному морі

У Чорному морі перебуває 21 корабель рф, зокрема 5 ракетоносіїв із загальним залпом 32 «Калібри»

Ворог нарощує присутність у Чорному морі
Зображення ілюстративне
Фото: glavcom.ua

Ворог нарощує присутність у Чорному морі.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Зазначається, що агресор вивів у Чорне море 21 корабель. Серед них 5 ракетоносіїв із загальним залпом 32 крилаті ракети морського базування «Калібр».

«Досить нетипова кількість корабельного угруповання може бути пов'язана і з демонстрацією панування в морі, як реакція на намір США направити корабель для пошукової операції після повітряного інциденту», – наголосили в командуванні.

У ЗСУ також не не виключають проведення росіянами пошукової операції з підйому американського розвідувального БпЛА MQ-9 Reaper.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що над Чорним морем росіяни збили американський дрон. США звинуватили  льотчика Су-27 у некомпетентності.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло