First Republic Bank залучив $30 млрд допомоги від 11 банків
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

First Republic Bank залучив $30 млрд допомоги від 11 банків

Банк також тимчасово зупинив виплату дивідендів

First Republic Bank залучив $30 млрд допомоги від 11 банків

First Republic Bank отримав допомогу від 11 найбільших американських банків, зокрема JP Morgan Chase & Co, Bank of America Corp, Citigroup Inc і Wells Fargo & Co, на загальну суму $30 млрд у вигляді депозитів.

Про це повідомляє Business Wire.

Згідно зі спільним пресрелізом 11 банків, JPMorgan Chase, Bank of America, Citigroup і Wells Fargo вклали у First Republic Bank по $5 млрд, Goldman Sachs Group Inc і Morgan Stanley – по $2,5 млрд, BNY Mellon, PNC Financial Services Group, State Street Corp – по $1 млрд.

Однак ціна акцій First Republic Bank (FRB) впала на 17% під час тривалих торгів 17 січня після того, як банк оголосив про зупинення виплати дивідендів.

Раніше цього тижня агентство Bloomberg повідомило, що FRB розглядає можливість продажу свого бізнесу, а також інші стратегічні варіанти.

У середу рейтингові агентства S&P Global Ratings і Fitch Ratings знизили рейтинг FRB до спекулятивного рівня через відтік коштів із банківських депозитів. Агентство Moody's раніше заявило, що переглядає рейтинг у зв'язку з можливим зниженням.

У неділю банк заявив, що зміцнив своє фінансове становище завдяки «додатковій ліквідності» від Федеральної резервної системи США та JP Morgan Chase & Co й має фінансові ресурси в розмірі подан $70 млрд.

Капітал FRB на 8 березня становив $21 млрд, але в четвер знизився до менш ніж $5 млрд. Востаннє банк виплачував дивіденди в розмірі $0,27 на акцію 9 лютого.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що акції First Republic Bank зросли за добу на 27%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло