АМКУ виграв апеляцію щодо накладання 274 млн грн штрафу на «Тедіс Україна»

АМКУ виграв апеляцію щодо накладання 274 млн грн штрафу на «Тедіс Україна»

У компанії вважають рішення безпідставним і будуть оскаржувати його у Верховному суді

АМКУ виграв апеляцію щодо накладання 274 млн грн штрафу на 	«Тедіс Україна»
Фото: УНІАН

Північний апеляційний господарський суд задовольнив скаргу АМКУ щодо накладання 274 млн грн штрафу на «Тедіс Україна» за невиконання попереднього рішення комітету від 2016 року.

Про це повідомляє пресслужба Антимонопольного комітету.

«16 грудня 2016 року АМКУ визнав, що ТОВ «Тедіс Україна», займаючи з 2013 року по вересень 2015 року монопольне () становище на загальнодержавному ринку дистрибуції сигарет, зловживало ним.

За це порушення «Тедіс Україна» було оштрафовано на загальну суму понад 431 млн грн. Цим же рішенням товариство було зобов’язане у двомісячний строк з дати його отримання припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції та усунути причини їх виникнення, а також протягом трьох років щомісячно звітувати про ціни та обсяги реалізації сигарет за встановленою формою. І якщо штрафи товариство сплатило частинами протягом 2017–2020 років, то додаткові зобов‘язання не були виконані в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

АМКУ у межах нової справи знову оштрафував «Тедіс Україна» на 274 227 220 грн. Компанія оскаржила це рішення. АМКУ, не погоджуючись, звернувся зі скаргою до Північного апеляційного господарського суду. За результатом розгляду апеляційна інстанція підтримала законність рішення комітету.

Сторони. Натомість у «Тедіс Україна» вважають нове рішення безпідставним та необґрунтованим і будуть оскаржувати його у Верховному суді. Там підкреслюють, що АМКУ не надав ані компанії, ані на вимогу суду належних доказів підтвердження своїх звинувачень.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло