Попит на ІРО компанії Presight AI Holding Plc перевищив пропозицію в 50 разів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Попит на ІРО компанії Presight AI Holding Plc перевищив пропозицію в 50 разів

ШІ-компанія Presight AI Holding Plc отримала замовлень на $26 млрд

Попит на ІРО компанії Presight AI Holding Plc перевищив пропозицію в 50 разів

Presight AI Holding Plc, фірма з аналізу даних, що належить компанії G42 з Абу-Дабі, отримала замовлення на суму $25,8 млрд для IPO, що в 50 разів більше, ніж заплановані $496 млн.

Про це повідомив Bloomberg.

Цей лістинг стане другим в Абу-Дабі цього року. На нього було підписано 136 заявок, не враховуючи зобов'язання інвестора International Holding Co. Власники Presight продають 1,36 млрд акцій за ціною 1,34 дирхама за штуку, а дебют торгів очікується 27 березня.

G42 Group спеціалізується на розробці та застосуванні штучного інтелекту, аналітики даних, кібербезпеки та хмарних технологій.

Один з найвідоміших проєктів, що зробив G42, – створення лабораторії масового тестування COVID-19, яка була вперше запущена в ОАЕ. Лабораторія могла обробляти до 40 000 зразків на добу, а результати були доступні через мобільний застосунок.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ОАЕ вироблятимуть китайську вакцину проти COVID-19 в Абу-Дабі, виробництво відбувалося за співпраці з китайським підприємством і G42.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло