NovaPay подала заявку на отримання ліцензії на EMI для електронних грошей у Європі

NovaPay подала заявку на отримання ліцензії на EMI для електронних грошей у Європі

Компанія не планує стати банком ні в Україні, ні за кордоном

NovaPay подала заявку на отримання ліцензії на EMI для електронних грошей у Європі
Фото: flickr.com

Фінансова компанія NovaPay подала заявку на отримання ліцензії EMI для електронних грошей у Європі.

Про це повідомив співзасновник «Нової пошти» В'ячеслав Клімов в кулуарах Саміту експортерів від Forbes, передає «Інтерфакс-Україна».

Ліцензія EMI дозволяє компаніям пропонувати платіжні та деякі інші фінансові послуги, але не працювати як банк або використовувати банк у своєму імені чи маркетингових матеріалах.

«NovaPay розвиватиметься, як і вся група, – створюватиме міжнародну експансію. І NovaPay вже подала заявку європейському регулятору на отримання ліцензії європейської фінансової установи. Зараз іде цей процес. Ми претендуємо на ліцензію Electronic money institution», – сказав Клімов.

Він уточнив, що компанія не планує стати банком ні в Україні, ні за кордоном.

Отримавши ліцензію, NovaPay зможе надавати для клієнтів послуги переказу коштів, платежі електронної комерції. За його словами, компанія також активно працює з НБУ щодо можливості відкриття клієнтських рахунків в Україні.

Розвивати послуги «посилка в кредит» і кредитні картки від NovaPay в Європі компанія планує, але не в короткостроковій перспективі.

Бекграунд. Нагадаємо: група компаній «Нова Пошта» планує з квітня відкривати відділення в найбільших містах Німеччини, а також вийти в ІІ кварталі на ринки Румунії та Чехії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло