Бельгія передасть Україні 240 військових вантажівок Volvo — De Standaart
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Бельгія передасть Україні 240 військових вантажівок Volvo — De Standaart

У пакет також включені запасні частини, що є на складі

Бельгія передасть Україні 240 військових вантажівок Volvo — De Standaart
ілюстративне зображення

Бельгія передасть Збройним силам України 240 військових вантажівок.

Про це повідомляє видання De Standaard.

Партія з 240 вантажівок Volvo Cargo, Volvo Shelter, Volvo Fassi та Volvo Manumat поїде в Україну вже наступного тижня.

Загалом у бельгійській армії – 400 військових вантажних автомобілів цієї марки, частина з них оснащена кранами й евакуаторами.

Вони перебувають в експлуатації з 1990-х років, тому в 2023 році Бельгія має намір закупити для своїх потреб нові військові вантажівки.

У пакет також включені запасні частини, що є на складі.

У Міноборони Бельгії зазначили, що часто акцент при наданні допомоги Києву робиться на постачанні зброї, але логістика є не менш важливим питанням. Крім того, українським військовим не знадобиться навчання для керування цими машинами.

За оцінкою військового відомства, вантажівки перебувають у хорошому стані – незважаючи на те, що їх експлуатують із початку 1990-х років.

Бекграунд. Нагадаємо, міноборони Швеції повідомило, що передасть Україні 8 колісних 155-мм САУ Archer для ЗСУ. Українські сили отримають шведські САУ протягом кількох місяців. Archer буде оснащено комп'ютеризованою системою управління вогнем, після чого українські військові пройдуть необхідне навчання. Також повідомляється про плани створити поряд з Україною логістичний хаб, де, зокрема, буде здійснюватися ремонт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло