Верховний Суд відмовив WOG в оскарженні рішення АМКУ щодо штрафу на 5 млн грн

Верховний Суд відмовив WOG в оскарженні рішення АМКУ щодо штрафу на 5 млн грн

Йдеться про справу 2017 року щодо підвищення роздрібних цін на скраплений вуглеводневий газ

Верховний Суд відмовив WOG в оскарженні рішення АМКУ щодо штрафу на 5 млн грн

Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «Імпорт Транс Сервіс» (група «WOG») у справі про змову щодо цін на автогаз, що стосувалася оскарження товариством рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про штраф на 5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

«Цим рішенням АМКУ притягнув групу WOG до складу якої, зокрема, входить зазначене товариство, та низку інших суб’єктів господарювання до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій. А саме – компанії у серпні 2017 року схожим чином підвищували роздрібні ціни на скраплений вуглеводневий газ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час розгляду справи АМКУ довів відсутність об’єктивних причин для вчинення відповідачами таких дій, та встановив, що вони призвели до обмеження конкуренції.

21 червня 2018 року кілька компаній були визнані причетними до порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50 та частиною третьою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Тож АМКУ виніс рішення про накладення штрафу:

  • на групу «WOG»;
  • на групу «ОККО»;
  • на групу «Надежда»;
  • на ТОВ «Авантаж 7» і ТОВ «Факторінг Груп».

Штраф ТОВ «Імпорт Транс Сервіс» за змову щодо цін на автогаз склав 5,172 млн грн.

Бекграунд. Нагадаємо, що WOG заплатить «Укрзалізниці» 35 млн грн за підвищення ціни на дизель.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло