«Укрпошта» на 60% знижує тарифи доставки в Німеччину

«Укрпошта» на 60% знижує тарифи доставки в Німеччину

Тариф на неважкі категорії посилок буде складати близько 500 грн

«Укрпошта» на 60% знижує тарифи доставки в Німеччину
Фото: Укрпошта

З 1 квітня українці зможуть відправляти посилки до Німеччини зі знижкою 60% від вартості. Скористатися новими тарифами можуть як українці, чиї родичі чи друзі живуть в Німеччині, так і підприємці, які продають свої товари за кордон.

Про це повідомила пресслужба поштового оператора.

Тариф на найпопулярніші категорії посилок буде складати: вагою до 3 кг – $13,7 (близько 500 грн) та вагою 7 кг – $21,6 (близько 750 грн). Для легких відправлень продовжують діяти тарифи на дрібні пакети від $5,6 (близько 205 грн).

До цієї вартості крім, власне, міжнародного перевезення, включена вартість адресної доставки. Вартість доставки посилки розраховується лише за фактичну вагу без урахування об’ємної ваги. Відправити посилку можна з будь-якого відділення Укрпошти з доставкою в будь-який населений пункт Німеччини.

«В Німеччині проживає близько мільйона українців, та і багато наших експортерів надсилають товари покупцям з Берліну, Кельну, Франкфурту та інших німецьких міст. Тому навіть попри закрите небо «Укрпошта» знайшла способи доставки посилок в Європу: зокрема до Німеччини посилки доставляються прямими автомобілями декілька разів на тиждень. Вигода для клієнтів очевидна: доступний тариф за чесну фізичну вагу та адресна доставка посилки з України в Німеччину, яка займає 7–14 днів залежно від місяця доставки», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За кількістю відправлень з України Німеччина посідає третє місце після США та Сполученого королівства Великої Британії.

Оформити відправлення можна у поштових відділеннях «Укрпошти» та в особистому онлайн-кабінеті, а також за допомогою мобільного застосунку «Укрпошти». Зазначимо: оформлюючи відправлення онлайн, кожен клієнт додатково отримує знижку – 3%.

Бекграунд. Німеччина стала п'ятою країною, на відправлення до якої діють спеціальні тарифи. Зокрема, в січні «Укрпошта» оголосила про зниження тарифів на доставку до Литви, Латвії, Естонії до 45%, та на -75% на пересилання посилок EMS з України в Польщу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло