«Фармак» спільно з КНУ створять навчально-науковий центр BioMed-Science Hub

«Фармак» спільно з КНУ створять навчально-науковий центр BioMed-Science Hub

Студенти університету зможуть проходити виробничі практики на виробництві та в лабораторіях

This material is also available in English
«Фармак» спільно з КНУ створять навчально-науковий центр BioMed-Science Hub
Виконавчий директор компанія «Фармак» Володимир Костюк та ректор КНУ Володимир Бугров

Фармацевтична компанія «Фармак» спільно з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка планують створити навчально-науковий центр BioMed-Science Hub.

Про це повідомляють у пресрелізі фармкомпанії.

Фармвиробник і виш підписали меморандум про співпрацю.

«Цей проєкт стане високотехнологічною міждисциплінарною платформою для розробки новітніх технологій лікування та діагностики поширених захворювань, а також для проведення високоякісних доклінічних і клінічних досліджень нових лікарських засобів», – повідомляє компанія.

Крім того, меморандум передбачає спільну роботу над удосконаленням освітніх програм і здобуття студентами компетенцій, затребуваних на сучасному ринку праці.

У рамках меморандуму студенти університету отримають можливість проходити виробничі практики на виробництві та в лабораторіях «Фармак».

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що «Фармак» інвестує понад 20 млн євро в новий завод із виробництва власних лікарських засобів у передмісті Барселони.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло