Уряд реорганізував «Укроборонпром» в акціонерне товариство

Уряд реорганізував «Укроборонпром» в акціонерне товариство

Вже затверджено статут та положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість»

Уряд реорганізував «Укроборонпром» в акціонерне товариство

Кабінет Міністрів України реорганізував державний концерн «Укроборонпром» в акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», 100% акцій якого належать державі.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Також було затверджено статут та положення про наглядову раду АТ «Українська оборонна промисловість». Зазначається, що статутний капітал товариства становить 237,07 млн грн і формується за рахунок майна Державного концерну «Укроборонпром».

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Кабмін прийняв рішення щодо перетворення «Укроборонпрому» на акціонерне товариство та реорганізацію 43 стратегічних підприємств-учасників компанії у господарські товариства. Напердодні, у жовтні – президент Зеленський підписав закон про реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності. 

Варто зазначити, що станом на 16 березня 2023 року понад 30 підприємств оборонно-промислового комплексу змінили організаційно-правову форму, – повідомила речниця держконцерну Наталія Сад.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, «Укроборонпром» розпочав виробляти 125-мм снаряди для танкової гармати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло