НАЗК внесло Yves Rocher до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло Yves Rocher до переліку міжнародних спонсорів війни

Підставою стала відмова компанії бойкотувати росію та припинити свою діяльність у рф

НАЗК внесло Yves Rocher до переліку міжнародних спонсорів війни
Фото: wikipedia.org

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло французьку косметичну корпорацію Yves Rocher  до переліку міжнародних спонсорів війни.

Про це повідомила пресслужба НАЗК.

Зазначається, що підставою стала відмова компанії бойкотувати росію та припинити свою діяльність в рф після повномасштабного вторгнення росії  в Україну.

«Марка Yves Rocher наразі присутня на 5 континентах, у 80 країнах світу і налічує близько 4000 торговельних точок. До російського бюджету у 2022 році російський філіал компанії «Ив Роше Восток» заплатила податків на суму близько 6 млн дол. США, тим самим профінансувавши вбивства українців руками окупантів.

Жодних заяв від Yves Rocher про скорочення своєї діяльності у росії після початку активної фази агресії та після усіх військових злочинів держави-терориста, на жаль, не було. Отже, продовження діяльності російського філіалу компанії «Ив Роше Восток» означає підтримку та спонсорування тероризму», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Раніше НАЗК внесло італійську компанію Buzzi Unicem у перелік міжнародних спонсорів війни. Підставою стало те, що, незважаючи на свою заяву про відмову від будь-якої операційної участі в російському бізнесі, Buzzi Russia продовжувала розширюватись після анексії українського Криму та після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у минулому році.

Усі включені до переліку міжнародних спонсорів війни компанії вносяться до бази даних World-Check – бази даних осіб і організацій із підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло