АРМА продало останню партію російського аміаку за 254 млн грн

АРМА продало останню партію російського аміаку за 254 млн грн

Загалом агентство реалізувало понад 40 000 тонн аміаку та отримало за нього 1,32 млрд грн

АРМА продало останню партію російського аміаку за 254 млн грн
Зображення ілюстративне
Фото: volynnews.com

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) продало останню партію російського аміаку за 254 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба агенції.

Зазначається, що остання партія мала обсяг у 9700 тонн. Водночас загалом АРМА продало вже 42 000 тонн аміаку російського походження й отримало за нього понад 1,32 млрд грн. Результат «у багато разів» перевищує надходження від реалізації за всі попередні роки роботи агентства.

Кошти від проданого майна після погодження уряду планують перерахувати на придбання військових облігацій. Наразі, завдяки купівлі цінних паперів, до бюджету сукупно перерахували понад 1,2 млрд грн.

В АРМА додають, що покупець також має сплатити винагороду електронному майданчику, компенсацію держпідприємству АТ «ОПЗ» за прийом, захолоджування, зберігання та відвантаження сировини, а також ПДВ і митні платежі.

Отже, реальна вартість арештованого аміаку для покупців є значно вищою, ніж остаточна ціна продажу за результатами торгів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в управління АРМА перейшла текстильна фабрика в Чернігові на мільярд грн. За даними ЗМІ, йдеться про виробника вовняних тканин для пошиття одягу «Чексіл».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло