Міноборони відкриває новий супутниковий телеканал «Армія ТБ»

Міноборони відкриває новий супутниковий телеканал «Армія ТБ»

Колектив на 90% складатиметься саме з військових

Міноборони відкриває новий супутниковий телеканал 	«Армія ТБ»
Фото: Міністерство оборони

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення погодилась видати ліцензію на мовлення телеканалу «Армія ТБ» від Міністерства оборони.

За відповідне рішення члени регулятора проголосували одноголосно на засіданні.

«Військові створюють телеканал, який розвіює туман війни, збільшує кількість і якість матеріалів як з фронту, так і про військо, озброєння, безпеку, волонтерів, проблеми, перемоги», – розказав  мобілізований медіаменеджер Ілларіон Павлюк.

Згідно з озвученою на засіданні інформацією, строк дії ліцензії становить 10 років, мовлення – 24 години на добу.

«Ми в Міноборони провели кілька соцдосліджень, які підтверджують, що у суспільстві є два деструктивних настрої: або ейфорія («котики із ЗСУ все зроблять»), або апатія («війна триватиме десятиліттями»).

Характер інформаційного поля в країні такий, що створюється тунельне бачення в українців, які вважають: якщо їх зараз держава покличе на захист, це означатиме негайно найгарячішу точку і смерть, що насправді не так. Нам потрібне протилежне: потрібно згуртуватися і закінчити цю війну», – сказав Павлюк.

За його словами, команда телеканалу – це фахові медійники, які служать зараз у ЗСУ, колектив на 90% складатиметься саме з військових.

Крім того, він додав, що телеканал є некомерційною структурою і планує співпрацювати у майбутньому з іншими незалежними медіа.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Міноборони має власну радіостанцію «Армія ФМ».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло