Сума купівлі «Манчестер Юнайтед» може стати рекордною в історії спортклубів

Сума купівлі «Манчестер Юнайтед» може стати рекордною в історії спортклубів

Пропозиції по «Манчестер Юнайтед» коливаються у межах 5 млрд фунтів, за даними ЗМІ

Сума купівлі 	«Манчестер Юнайтед» може стати рекордною в історії спортклубів
Фото: gettyimages.com

Найбагатіший бізнесмен Великобританії Джим Реткліфф та катарський шейх Ясім бін Хамад Аль Тані зробили покращені пропозиції щодо купівлі «Манчестер Юнайтед». Коли клуб продадуть, сума контракту буде рекордною в історії спортклубів.

Про це повідомляє журналіст Бен Джейкобс.

Вони були присутніми на останній зустрічі з керівництвом «Манчестер Юнайтед». За даними англійських ЗМІ, цього разу пропозиції по «Манчестер Юнайтед» досягли або трохи перевищили 5 млрд фунтів.

На цей час найдорожчою угодою є купівля клубу НФЛ «Денвер Бронкос». Його продали за 3,75 млрд фунтів.

Родина Глейзерів, яка володіє клубом, не поспішає з продажем і також розглядає варіант залучення міноритарних інвестицій без продажу клубу. Катарський шейх хоче отримати 100% акцій й інші варіанти не розглядає.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що група інвесторів усвідомлює, що нинішні власники клубу, сімʼя Глейзерів, оцінюють клуб у близько 6,75 млрд євро і що реконструкція домашньої футбольної арени клубу «Олд Трафолд» може обійтися ще у 2,25 млрд євро.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло