Adobe випустила генератор зображень зі штучним інтелектом

Adobe випустила генератор зображень зі штучним інтелектом

Компанія анонсувала «сімейство креативних генеративних моделей ШІ» під назвою Adobe Firefly

Компанія Adobe запускає свій генератор зображень Firefly зі штучним інтелектом, що створюю зображення за текстовим запитом.

Про це повідомляє The Verge.

Компанія анонсувала «сімейство креативних генеративних моделей ШІ» під назвою Adobe Firefly і випускає перші два інструменти. Один з них працює як DALL-E або Midjourney, дозволяючи користувачам вводити підказку та отримувати зображення, створене у відповідь. Інший генерує стилізований текст, на кшталт WordArt на основі штучного інтелекту.

Adobe Firefly гарантує, що не викрадає роботи інших художників для створення зображень, що залишається проблемою для інших інструментів генерації штучного інтелекту, таких як Dall-E від творця ChatGPT OpenAI.

Також Adobe розширить технологію на існуючі платформи, такі як Creative Cloud, Document Cloud, Experience Cloud і Adobe Express, щоб надати всім творцям перевагу.

Бекграунд. Раніше розробники незалежного програмного забезпечення Krita Foundation виявили в умовах обслуговування Adobe пункт, що говорить про застосування ШІ для аналізу контенту. Деякі художники інтерпретували це як використання компанією зображень для навчання генераторів типу DALL-E 2 і Midjourney.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло