Челендж з Reactor Monitor: як виробляти бетон і не шкодити довкіллю
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: як виробляти бетон і не шкодити довкіллю

Відповідь шукає всесвітня галузева асоціація GCCA

Челендж з Reactor Monitor: як виробляти бетон і не шкодити довкіллю
Фото: gccassociation.org

Якщо світ хоче зупинити глобальне потепління та запобігти стрімкій зміні клімату, то в найближчі роки необхідне глибоке скорочення викидів вуглецю, вважають аналітики Міжнародної енергетичної агенції. Нещодавній аналіз МЕА показав , що глобальні викиди CO2 від енергетики у 2022 році зросли на 0,9% і становили рекордні 36,8 мільярда тонн, викиди від спалювання вугілля зросли на 1,6%, від нафти – на 2,5%.

Відповідальні компанії та бізнес-асоціації вважають одним зі своїх першочергових завдань забезпечення вуглецевої нейтральності своїх виробництв. Серед них – Глобальна асоціація виробників цементу і бетону (GCCA), яка ставить собі за мету досягти «нульового» майбутнього у виробництві бетону.

Innovandi Open Challenge

Ключові індустрії: Ecology, Carbon Reduction

Опис: Innovandi Open Challenge – це глобальна програма, яка об’єднує технологічні стартапи та провідні світові компанії-виробників цементу і бетону, щоб прискорити технологічний розвиток і забезпечити майбутнє з «нульовим» вуглецем. GCCA шукає інноваційні команди, які працюють над новими матеріалами/інгредієнтами для бетону з низьким вмістом вуглецю (наприклад, інноваційні добавки, SCM, клінкер, наповнювачі тощо). Рішення має бути прямим інгредієнтом для бетону і бути готовим до застосування.

Переваги для команд: Команди, які будуть відібрані для участі у програмі, протягом півроку розроблятимуть свої проєкти спільно з членами GCCA. Вони отримають унікальний доступ до інфраструктури та досвіду 40 членів асоціації по всьому світу, зможуть користуватися їх ресурсами та менторською підтримкою. Успішні команди співпрацюватимуть з членами GCCA – формувати консорціуми, вступати в офіційні робочі партнерства. Також вони отримають високу видимість у цементно-бетонному секторі, а також серед виробників обладнання, учасників ланцюжку створення вартості, інвесторів і широкого кола стейкхолдерів.

Дедлайн: 15 травня 2023 року.

Як взяти участь: надіслати лист-заявку та всі потрібні матеріали на електронну пошту [email protected]

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло