Влада США подала до суду на криптовалютну біржу Binance та її гендиректора

Влада США подала до суду на криптовалютну біржу Binance та її гендиректора

У позові перераховуються числені порушення законодавства з боку біржі

This material is also available in English
Влада США подала до суду на криптовалютну біржу Binance та її гендиректора
фото DR

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) подала позов проти одного з найбільших криптовалютних майданчиків у світі Binance та її генерального директора Чанпен Чжао у зв'язку з порушеннями законодавства, йдеться у судових документах, поданих у понеділок.

Джерело. Reuters, ForkLog

Скаргу направлено до суду по Північному округу штату Іллінойс. На думку відомства, платформа порушила правила торгівлі деривативами, працюючи без відповідної реєстрації.

Згідно з позовом, криптобіржа Binance:

*пропонувала торгівлю деривативами для громадян США з липня 2019 року, а її програма відповідності виявилася неефективною;

*інформувала американських VIP-клієнтів про найкращі методи ухилення від контролю активності;

*приховувала «справжнє охоплення та операції».

У прес-релізі Комісії дії платформи назвали «навмисним ухиленням від законодавства США», а її заяви про дотримання правил – «фікцією».

“Протягом багатьох років Binance знала, що порушує правила CFTC, активно працюючи як над збереженням грошового потоку, так і над тим, щоб уникнути дотримання вимог. Це має стати попередженням для всіх у світі цифрових активів – CFTC не зазнає умисного обходу законодавства США”, – наголосив голова Комісії Ростін Бенам.

Регулятор також стверджує, що Binance була обізнана, що її клієнтами є особи, які перебувають під санкціями. За даними відомства, один із співробітників нібито отримав завдання написати звіт, в якому йшлося про суворий аудит відповідності.

Чанпен Чжао прокоментував новину твітом із цифрою «4». У його списку вона означає «ігнорувати FUD та фейкові новини».

Бекграунд. Більше про те, чи варто обмежувати свободу криптобірж і як це зробити – в матеріалі Mind “Криптобіржі: чи треба їх регулювати та як саме”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло