WSJ: За тиждень з криптобіржі Binance було виведено $2,1 млрд

WSJ: За тиждень з криптобіржі Binance було виведено $2,1 млрд

Відтік коштів почався на фоні проблем біржі з американськими регуляторами

WSJ: За тиждень з криптобіржі Binance було виведено $2,1 млрд
Фото: ілюстративне

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) подала до суду на Binance, стверджуючи, що біржа працювала в США незаконно і порушувала правила, спрямовані на запобігання незаконній фінансовій діяльності. 

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Зазначається, що станом на вечір 27 березня Binance за сім днів зазнала чистого відтоку коштів у розмірі $2,1 млрд з блокчейну Ethereum. 

«Темпи виведення коштів прискорилися порівняно зі звичайною активністю і дійсно зросли після оголошення CFTC», – заявив Ендрю Турман, аналітик Nansen.

Згідно з даними Nansen (фінська IT-компанія, яка спеціалізується на розробці рішень у галузі блокчейну, криптовалют та децентралізованих систем), загалом Binance зберігає $63,2 млрд у відкритих гаманцях біржі.

Минулого тижня Binance оголосила, що знову стягуватиме комісію за спотову торгівлю біткоїнами після того, як влітку минулого року знизила її до нуля. Також їй довелося тимчасово призупинити спотову торгівлю на кілька годин, поки вона виправляла помилку в програмному забезпеченні. 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що влада США подала до суду на криптовалютну біржу Binance та її гендиректора.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло