Virgin Orbit мільярдера Бренсона звільнить 85% персоналу

Virgin Orbit мільярдера Бренсона звільнить 85% персоналу

Компанія заявила про власну неспроможність забезпечити фінансування

Virgin Orbit мільярдера Бренсона звільнить 85% персоналу
Фото: VIRGIN ORBIT

Компанія Virgin Orbit британського підприємця Річарда Бренсона до 3 квітня планує звільнити 85% персоналу – звільнення торкнеться приблизно 675 співробітників в усіх сферах компанії.

Про це повідомляє CNBC із посиланням на аудіозапис гендиректора компанії Дена Харта.

Кілька тижнів тому компанія призупинила роботу в очевидній спробі зміцнити свої фінанси. За даними ВВС, Virgin Orbit може припинити свою діяльність «в осяжному майбутньому». 

У компанії заявили, що виплати звільненому персоналу та інші витрати становитимуть близько $15 млн. 

Після появи цієї новини акції компанії впали більш ніж на 44% на торгах у Нью-Йорку.

Virgin Orbit – це компанія із запуску супутників, що на 75% належить Річарду Бренсону. Вона шукала інвестиції, тоді як основний власник не захотів її фінансувати.

Бекграунд. Нещодавно Virgin Orbit зазнала невдачі під час спроби запустити супутник на орбіту з території Великої Британії. Спочатку запуск проходив нормально і здавалося, що ракета-носій повітряного запуску LauncherOne піднімається правильно.

Однак невдовзі Virgin Orbit отримала повідомлення, що з ракетою сталася «аномалія». Точніших причин невдачі не називається.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло