Агротрейдер ADM планує свій вихід з рф

Агротрейдер ADM планує свій вихід з рф

Напередодні про плани покинути росію повідомили ще два великі трейдери Cargill та Viterra

Агротрейдер ADM планує свій вихід з рф
Фото: flickr.com

Archer-Daniels-Midland розглядає варіанти виходу зі своїх основних операцій на російському ринку. Компанія може продати свою частку в 50% у спільному підприємстві з російським партнером «Астон».

Про це повідомляє Bloomberg.

«Астон» у росії – підприємство, запущене у 2018 році, що переробляє кукурудзу для виробництва підсолоджувачів і крохмалю для російської харчової промисловості.

Можливий план ADM пов'язаний з тим, що його конкуренти ADM – Cargill і Viterra – відступають з ринку росії. Вони є двома найбільшими західними експортерами російського зерна.

Хоча російський бізнес ADM в країні дуже обмежений і в основному зосереджений на виробництві підсолоджувачів, підрозділ компанії Wild Flavors, який виробляє ароматизатори та барвники для харчової промисловості, також присутній в росії.

«Ситуація в Росії залишається нестабільною, і ми продовжимо постійно відстежувати і оцінювати нашу обмежену діяльність там, – заявила прессекретар ADM у заяві для Bloomberg, відмовившись від подальших коментарів. – Звичайно, ми продовжуватимемо дотримуватися всіх санкцій, законів і постанов США».

Бекграунд. Нагадаємо: два найбільші західні постачальники російського зерна, Cargill Inc. та Viterra, припинять закупівлі на експорт в росії. За словами джерел, знайомих із ситуацією, компанія Viterra, яку підтримує Glencore, планує піти з російського експортного ринку і незабаром оголосить про своє рішення. Cargill з липня припинить експорт зерна, отриманого компанією у росії, але продовжить закуповувати російські вантажі в інших фірм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло