Лукашенко віддав наказ відновити майданчики для ядерних боєголовок

Лукашенко віддав наказ відновити майданчики для ядерних боєголовок

За словами путіна, Мінськ «давно просить розмістити у них російську тактичну ядерну зброю»

This material is also available in English
Лукашенко віддав наказ відновити майданчики для ядерних боєголовок
фото DR

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що віддав розпорядження військовим негайно відновити майданчики, на яких були розташовані ядерні боєголовки.

Джерело. Про це пише опозиційне видання  The Insider з посиланням на російські ЗМІ.

Вони також передають слова Лукашенка про те, що за потреби він готовий домовитися з путіним про введення до Білорусі стратегічної ядерної зброї.

При цьому, за його словами, вся інфраструктура під тактичну ядерну зброю створена і готова.

Крім того, Лукашенко заявив, що в Білорусі найближчим часом посилять пропаганду та агітацію, щоб не програти інформаційну війну, яку “ведуть проти Мінська недружні сили”.

У липні 1993 року Білорусь офіційно приєдналася до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, добровільно відмовившись від можливості володіння ядерною зброєю, що залишилася після розпаду СРСР.

Бекграунд. 27 березня російський диктатор путін оголосив про будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі.

«Ми не передаємо Білорусі нашу тактичну ядерну зброю, але розмістимо її і навчимо військових, як роблять США в Європі», – підкреслив він.

За словами путіна, Мінськ «давно просить розмістити у них російську тактичну ядерну зброю», зараз у Білорусі є переобладнані літаки, готові для її застосування, також їй передано комплекс «Іскандер» і з 3 квітня розпочнеться навчання екіпажів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло