Українські хакери зламали акаунт Z-волонтера, який збирав гроші на армію рф, і замовили на всю суму секс-іграшки

Українські хакери зламали акаунт Z-волонтера, який збирав гроші на армію рф, і замовили на всю суму секс-іграшки

Ці кошти мали піти на закупівлю дронів

This material is also available in English
Українські хакери зламали акаунт Z-волонтера, який збирав гроші на армію рф, і замовили на всю суму секс-іграшки
скріншот

Активісти команди “Кібер Спротив” стверджують, що зламали акаунт Z-волонтера Міхаїла Лучина на AliExpress і замовили на його адресу фалоімітатори з карти, на яку він збирав пожертвування на потреби армії росії.

Джерело. Про це пише InformNapalm.

На карті, за інформацією хакерів, було зібрано $25 тисяч, які мали піти на закупівлю БПЛА. Вони пишуть, що замовили секс-іграшки на всю суму.

«Наш експонат підв'язав “волонтерську“ картку до облікового запису на AliExpress, а доступ до облікового запису віддав нам. Тепер Міша збирає унікальну колекцію пісень за 25 000$, які мали піти на закупівлю БПЛА. Замість дронів Мишко тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів та інші корисні кожному росіянину речі, які ми замовили та сплатили з його картки на AliExpress», – йдеться у повідомленні активістів.

Хакери ексклюзивно пояснили InformNapalm деякі деталі операції по зламу Z-волонтера:

Чи зможе Лучин скасувати замовлення?
- Вже ні, бо товари були замовлені ще 24-25 березня і деякі вже навіть доставлені. Загальна сума замовлення склала близько $25 000. Гроші він збирав і витрачав на закупівлі дронів для російської армії, тому важливо було списати їх на щось інше. Вирішили замовити йому купу іграшок.

Чи можна було якось витратити ці кошти на користь ЗСУ?
- На жаль, ні. Бо картка прив'язана до певної адреси, тобто всі товари із замовлення будуть доставлятись на адресу Лучина. Тому і вирішили використати його кошти таким чином.

“Міхаіл Лучин написав публічний пост, в якому сам визнав, що його хакнули українські кіберактивісти.

Він спробував заспокоїти свою Z-аудиторію, нібито гроші та товари зможуть повернути. Також він спробував значно применшити втрати, щоб його спонсори не розбіглися і не перестали скидати гроші на його картку. Міша Лучін не розуміє, що цим визнанням він втратив не тільки гроші, але і довіру його прихильників, бо тепер вони точно знають, що гроші, які він з них збирав пішли на іграшки для дорослих...”, – розповіли в спільноті.

Бекграунд. Як повідомлялося, хакери оприлюднили персональні дані полковника армії рф, який бомбардував Маріуполь.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло