Митники запобігли незаконному ввезенню валюти на 3,7 млн грн

Митники запобігли незаконному ввезенню валюти на 3,7 млн грн

Мешканець Харківщини намагався нелегально ввезти $100 000 через Закарпаття

This material is also available in English
Митники запобігли незаконному ввезенню валюти на 3,7 млн грн
Фото: Держмитслужба

Митники запобігли незаконному ввезенню валюти на 3,7 млн грн.

Про це повідомляє Держмитслужба.

За словами митників, увечері 11 травня на митному посту «Астей» на кордоні з Угорщиною фахівці Держмитслужби виявили в 64-річного жителя Харківщини та його пасажира незадекларовану валюту – $120 000.

Як стверджують у службі, пасажир та водій запевняли інспекторів, що везуть лише особисті речі. Однак, згідно з вимогами митного законодавства, без декларування дозволяється переміщувати через кордон валютні цінності в сумі, еквівалентній 10 000 євро на одну особу.

У результаті водієві призначили штраф у 20% від суми, що перевищує дозволену законодавством України для переміщення валютних цінностей без письмового декларування. Водночас ще $100 000 підлягає тимчасовому вилученню.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що детективи БЕБ провели обшуки на Львівській митниці за фактом незаконного ввезення техніки в Україну. Вартість завезеної техніки становить близько 40 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло