Венчурні інвестиції в європейські криптопроекти за останній рік зросли майже вдесятеро – аналітики

Венчурні інвестиції в європейські криптопроекти за останній рік зросли майже вдесятеро – аналітики

Зазначається, що інвестиції зросли з 5,9% у І кварталі 2022 року до 47,6% у І кварталі 2023 року

This material is also available in English
Венчурні інвестиції в європейські криптопроекти за останній рік зросли майже вдесятеро – аналітики

Директор з досліджень та політики Circle Патрік Хансен зазначив, що це зростання стало результатом регуляторної ясності в регіоні після прийняття Європейським Союзом закону MiCA.

Про це повідомляє CryptoSlate.

Зазначається, що є ЄС – це лише один з багатьох регіонів, що привертають інтерес криптоінвесторів. Інші країни, такі як Об'єднані Арабські Емірати та Гонконг, також спостерігають зростання криптоінвестицій.

Всі ці країни об'єднує прагнення забезпечити регуляторну ясність для криптовалютних компаній, що працюють під їхньою юрисдикцією. Нові правила Гонконгу для криптовалютних бірж, що пропонують роздрібну торгівлю, набудуть чинності до 1 червня.

Тим часом Дубай і Абу-Дабі також зацікавили кілька криптовалютних компаній, в тому числі Coinbase. Криптобіржа працює над отриманням ліцензій на надання послуг з віртуальними активами в країні.

Тим часом кілька криптовалютних компаній залишають США, посилаючись на проблеми з регулюванням. З початку року такі криптовалютні компанії, як Nexo, Beaxy, Bittrex та інші, припинили свою діяльність, посилаючись на регуляторні проблеми. Нещодавно Coinbase і Gemini створили офшорну біржу, а також працюють над розширенням в інших країнах.

Маркет-мейкери Jane Street і Jump Crypto розпочали роботу над скороченням криптовалютних ризиків, посилаючись на регуляторні проблеми.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що фінансування криптостартапів скоротилося на 80% за підсумками першого кварталу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло