Google позначатиме зображення, які згенеровані штучним інтелектом

Google позначатиме зображення, які згенеровані штучним інтелектом

Компанія хоче додати нові функції у пошуковик, щоб запобігти поширенню дезінформації та фейків

Google позначатиме зображення, які згенеровані штучним інтелектом
Фото: Shutterstock

Компанія Google у найближчі місяці планує почати позначати кожне зображення, створене штучним інтелектом.

Про це повідомив Bloomberg.

Компанія хоче додати нові функції у свій пошуковик зображень, щоб запобігти поширенню дезінформації, зокрема з огляду на те, що штучний інтелект зробив створення фотореалістичних фейків простим завданням.

Одна з функцій має назву «Про це зображення». Вона надає додатковий контекст щодо того, коли зображення або подібні фото були проіндексовані Google і де вони вперше з’явилися в мережі, тобто користувачі зможуть визначити першоджерело зображення.

Google позначатиме кожне зображення, створене штучним інтелектом, як таке і працює з іншими платформами та сервісами, щоб переконатися, що вони додають таку саму розмітку до файлів, які публікують. Midjourney і Shutterstock є одними з видавців, з якими Google співпрацює, і мета полягає в тому, щоб весь контент зі штучним інтелектом, який з'являється в результатах пошуку, був позначений як такий.

Бекграунд. Нещодавно Meta почала тестування рекламних інструментів на основі штучного інтелекту, який може створювати такий контент, як фонові зображення і варіації написаного тексту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло