Volkswagen продасть свій завод у рф за 125 млн євро

Volkswagen продасть свій завод у рф за 125 млн євро

Російська влада схвалила продаж активів концерну місцевому автодилеру «Авілон»

Volkswagen продасть свій завод у рф за 125 млн євро
Фото: flickr.com

Російська влада схвалила продаж активів концерну Volkswagen місцевому автодилеру «Авілон» за 125 млн євро.

Про це передає Financial Times.

«Авілон» отримав дозвіл на придбання 100% часток російського представництва VW (ТОВ «Фольксваген Груп Рус»), а також повністю підконтрольних йому ТОВ «Фольксваген Компоненти та Сервіси», ТОВ «Сканія Лізинг», ТОВ «Сканія Фінанс» та ТОВ «Сканія Страхування».

Отже, завод у Калузі, який ще 2022 року виробляв Volkswagen Tiguan, Volkswagen Polo і Skoda Rapid, має стати власністю холдингу «Авілон».

Дозвіл російського уряду передбачає, що в разі, коли для проведення операції «Авілону» потрібно буде купити валюту на внутрішньому ринку, сума її купівлі обмежена лімітом 50 млн євро на добу. 

Бекграунд. Нагадаємо: російська група ГАЗ хотіла через суд стягнути з Volkswagen $350 млн через те, що автовиробник планував продати свої російські активи, включно з автозаводом у Калузі. 

Група ГАЗ, яка за договором надавала Volkswagen виробничий майданчик для збирання його автомобілів, вимагала стягнути зі свого колишнього партнера 15,6 млрд рублів. Суд наклав арешт на активи компанії у рф 17 березня, але 3 квітня арешт було знято.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло