Індійський фінтех стартап PhonePe залучив близько $850 млн

Індійський фінтех стартап PhonePe залучив близько $850 млн

Капіталізація PhonePe зросла до $12 млрд, що робить його найдорожчим фінтех-стартапом Індії

Індійський фінтех стартап PhonePe залучив близько $850 млн

General Atlantic вклав ще $100 млн у PhonePe, через чотири місяці після того, як очолив інвестиції в розмірі $350 млн в індійський фінтех-стартап, який на сьогодні залучив $850 млн у рамках поточного раунду фінансування.

Про це повідомляє TechCrunch.

PhonePe планує залучити ще $150 млн у рамках поточного раунду. Зазначається, що стартап конкурує з Google Pay та Paytm, останній з яких зараз оцінюється майже в $5 млрд.

PhonePe, який минулого року завершив повне відокремлення від гіганта електронної комерції Flipkart, домінує в транзакціях в UPI, мережі, побудованій коаліцією роздрібних банків Індії. UPI є найпопулярнішим способом здійснення онлайн-транзакцій серед жителів Індії – вона обробляє понад 8 млрд транзакцій щомісяця. Google GPay та PhonePe наразі обробляють понад 80% усіх транзакцій в UPI.

На частку семирічного PhonePe припадає близько 50% усіх цих транзакцій за вартістю, і він не збавляє обертів. На початку цього року компанія заявила, що має намір обробляти транзакції на суму $1 трлн щорічно.

Walmart, який також володіє мажоритарною часткою в гіганті електронної комерції Flipkart, заявив раніше цього року, що поділ Flipkart і PhonePe «дуже схожий на eBay і PayPal, де кожен із них, працюючи незалежно, може реалізовувати свої власні ініціативи».

General Atlantic, яка протягом останнього десятиліття підтримала низку індійських фірм, включаючи Jio, BillDesk, Byju's, Amagi, NoBroker і Unacademy, планує інвестувати в Індію щонайменше $2–3 млрд протягом наступних п'яти-семи років, за словами людей, знайомих із планами цього інвестора зі штаб-квартирою в Нью-Йорку.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що 5 українських фінтех-стартапів приєдналися до програми Mastercard Start Path Ukraine.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло