Майно зрадника та ексмера Святогірська більш як на 8 млн грн передали в АРМА

Майно зрадника та ексмера Святогірська більш як на 8 млн грн передали в АРМА

Йдеться про квартиру в Києві, земельні ділянки в Ізюмі, Ірпені, а також нежитлове приміщення на Харківщині

Майно зрадника та ексмера Святогірська більш як на 8 млн грн передали в АРМА
Зображення ілюстративне
Фото: istockphoto.com

Майно зрадника та ексмера Святогірська більш ніж на 8 млн грн передали в АРМА.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Йдеться про квартиру в Києві, земельні ділянки в Ізюмі на Харківщині та Ірпені Київської області, а також нежитлове приміщення в Ізюмі. Майно арештували, щоб відшкодувати завдані фігурантом збитки та передати державі.

Слідчі пояснюють, що в серпні 2020 року Святогірська міськрада та приватне підприємство уклали договір щодо реконструкції дитячого садка вартістю понад 31 млн грн. Стверджується, що мер підписав акти приймання виконаних робіт, достовірно знаючи, що їх реальний обсяг не відповідає відображеному в офіційних документах.

Потім міський голова надав вказівку перерахувати підрядникові бюджетні кошти в сумі понад 6,8 млн грн. Зараз підозрюваний перебуває у розшуку. ДБР нагадує, що в червні минулого року проти ексмера відкрили кримінальне провадження за державну зраду.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що АРМА перерахувало майже 90 млн грн російського олігарха Шелкова. До суми також враховані майже 2,7 млн грн у вигляді відсотків, які накопичилися за час розміщення коштів на депозитному портфелі АРМА.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло