У німецькому парламенті закликали надати Україні далекобійні ракети з дальністю до 500 км

У німецькому парламенті закликали надати Україні далекобійні ракети з дальністю до 500 км

Україні потрібен великий ракетний альянс, щоб отримати перевагу на полі бою, зазначає експерт

This material is also available in English
У німецькому парламенті закликали надати Україні далекобійні ракети з дальністю до 500 км
фото DR

Після того, як Британія надала Україні далекобійні ракети Storm Shadow, у Німеччині закликали передати Києву їх німецький аналог – боєприпаси Taurus. Вони здатні завдавати ударів по цілях на відстані 500 км.

Джерело. Про це заявив депутат Бундестагу від опозиційної партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Родеріх Кізеветтер в інтерв'ю німецькій пресі, передає moscowtimes.eu.

За його словами, Україні потрібно передати всі види озброєнь, які б використало НАТО. Червоних ліній у цьому плані не повинно бути, зазначив політик.

«Союзники України повинні зараз піти ва-банк і надати Україні все, що Україна може задіяти для бою з одночасним, взаємопов'язаним використанням декількох видів озброєнь, і що допустимо з точки зору міжнародного права», – заявив він.

«Крилаті ракети Taurus з дальністю дії до 400-500 км стали б у зв'язку з цим дуже корисним внеском Німеччини», – додав Кізеветтер.

Німеччина має невеликий запас Taurus, проте вони могли б суттєво покращити якість ведення бою Україною, погоджується експерт з ракет з Університету Осло Фабіан Хоффман. За його словами, далекобійні ракети Storm Shadow дали Україні велику перевагу перед російськими ППО, яким важко збивати цілі, що низько летять.

Однак кілька таких ракет, які передала Британія, не гарантують великого успіху, зазначає він. Лише у великих кількостях ці системи озброєння могли змінити перебіг війни.

«Україні потрібен великий ракетний альянс, щоб отримати перевагу на полі бою», – зазначає експерт.

Бекграунд. У травні міністр оборони Великої Британії Бен Воллес оголосив, що країна передала Україні ракети Storm Shadow з дальністю 250 км. Згодом він підтвердив, що Україна застосувала Storm Shadow на полі бою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло