Конкурент OpenAI Anthropic залучив $450 млн інвестицій

Конкурент OpenAI Anthropic залучив $450 млн інвестицій

Серед інвесторів Google та Spark Capital

Конкурент OpenAI Anthropic залучив $450 млн інвестицій

Останній раунд збільшив загальний обсяг фінансування Anthropic до майже $1 млрд, що робить його одним із найбільш фінансованих стартапів у сфері ШІ. Компанія не розголошує свою оцінку, але джерела оцінюють її майже в $5 млрд.

Про це повідомляє Reuters.

Збір коштів для ШІ залишається світлою плямою для стартапів, які зіткнулися з уповільненням темпів інвестування. За даними PitchBook, у І кварталі компанії, що займаються генеруванням ШІ, залучили понад $1,7 млрд у 46 угодах.

Зазначається, що стартапи фундаментальної моделі, як-от OpenAI, Anthropic і Cohere, наввипередки намагаються залучити фінансування для дорогої розробки великих моделей, які споживають величезну кількість обчислювальної потужності.

Компанія Anthropic, заснована колишніми керівниками OpenAI, заявила, що її системи штучного інтелекту безпечні, оскільки вони не вказують користувачам, як створювати зброю або використовувати расово упереджену мову. Її моделі Claude розглядаються як основні конкуренти OpenAI GPT-4.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що аналітики Goldman Sachs прогнозують потенційний бум прибутків у сфері ШІ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло