Засновник ПВК «Вагнер» Пригожин вважає ЗСУ однією з найсильніших армій у світі

Засновник ПВК «Вагнер» Пригожин вважає ЗСУ однією з найсильніших армій у світі

Він відзначив високий рівень організації, підготовки, розвідки та різноманітність озброєння в українській армії

Засновник ПВК 	«Вагнер» Пригожин вважає ЗСУ однією з найсильніших армій у світі
Керівник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин

Засновник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин назвав армію України однією з найсильніших у світі. 

Про це він сказав в інтерв’ю прокремлівському політтехнологу Костянтину Долгову.

«У них високий рівень організації, високий рівень підготовки, високий рівень розвідки, у них є різне озброєння. Ба більше, вони працюють на будь-яких системах: на радянських, на натовських, на чому завгодно – однаково успішно», – сказав Пригожин.

Також він згадав у розмові результати так званої демілітаризації України, яку ставили за мету на початку повномасштабного вторгнення кремлівські ватажки: «Якщо вони (українці. – Mind) мали на початку спецоперації умовних 500 танків – тепер вони мають 5000 танків. Якщо у них воювати вміло 20 000 людей, нині вміє воювати 400 000. Як ми її демілітаризували? Виходить, що навпаки – ми її хрін знає як мілітаризували».

«Ми прийшли по-хамськи, пройшлися чоботями по всій території у пошуках нацистів. Поки шукали нацистів, наколбасили всіх, кого можемо, потім підійшли до Києва, потім – обісралися і відійшли. Далі – до Херсона. Обісралися, відійшли. Після цього чи до цього? Уже час плутається – Ізюм, Лиман. І якось у нас все не складається», – говорить Пригожин.

Він визнав, що російське вторгнення зробило Україну нацією, відомою всім у всьому світі.

«Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь. Це як греки в часи процвітання Греції. Ми легітимізували Україну», – говорить ватажок «Вагнера» російському пропагандисту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло