В Україні стартує збір «Нам тут жити» для 146 саперних груп заради розмінування країни

В Україні стартує збір «Нам тут жити» для 146 саперних груп заради розмінування країни

Мета – зібрати 175 млн грн на забезпечення транспортом й обладнанням для розмінування саперних груп у складі ЗСУ

В Україні стартує збір 	«Нам тут жити» для 146 саперних груп заради розмінування країни

В Україні стартує кампанія «Нам тут жити». Її мета – зібрати 175 млн грн на забезпечення транспортом й обладнанням для розмінування 146 інженерно-саперних груп у складі ЗСУ.

Ініціатори проєкту – «Київстар» та фонд «Повернись живим», партнером ініціативи стала група «1+1 media».

У межах збору можна оформити підписку на щомісячний донат або зробити індивідуальний внесок на сайті ініціативи.

«Київстар виділяє на збір 20 000 000 грн та закликає українців і українські бізнеси підтримати ініціативу. Кожен може зробити свій внесок і відправити донат на сайті проєкту», – коментує Олександр Комаров, президент компанії «Київстар».

«Придбані нами пікапи забезпечать мобільність саперних груп – автономне пересування країною бійців з усім потрібним майном. З груповими й індивідуальними сумками сапера, металошукачами, щупами вони безпосередньо будуть розміновувати. Засоби зв’язку необхідні для координації підрозділів. Коптери і планшети – для аерофотознімання, фіксації мінних полів, визначення координат небезпечних об'єктів. Весь перелік майна ми погодили з командуванням Сил підтримки і військовими, які з ним працюють», – говорять організатори збору.

Бекграунд. «Близько третини нашої території та усі прибережні води потребують розмінування. З подібними задачами у світі справляються десятиліттями. Тому важливо діяти якнайшвидше, – говорить директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.

Україна є найбільш замінованою країною світу, випереджаючи за цим показником Сирію та Афганістан. Мінами й нерозірваними боєприпасами забруднені близько 30% нашої території, згідно з даними ДСНС. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло