Андрій Стріхарський: спортсменам країни-агресора треба заборонити брати участь в Олімпійських іграх
Pekлama

Андрій Стріхарський: спортсменам країни-агресора треба заборонити брати участь в Олімпійських іграх

Верховна Рада звернулась до МОК, національних олімпійських комітетів, міжнародних спортивних федерацій та парламентів країн світу з вимогою заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях

Этот материал также доступен на русском языке
Андрій Стріхарський: спортсменам країни-агресора треба заборонити брати участь в Олімпійських іграх
Андрій Стріхарський під час виступу за трибуною Верховної ради
Фото: facebook.com/strikharskiy

Народний депутат Андрій Стріхарський повідомив, що Верховна рада звернулась до Міжнародного олімпійського комітету (МОК), національних олімпійських комітетів, міжнародних спортивних федерацій та парламентів країн світу з вимогою заборонити участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях, зокрема й Олімпійських іграх-2024. Противники цього рішення закидають нам, що спорт поза політикою, а Олімпійські ігри взагалі про мир.

Про це Андрій Стріхарський повідомив у Facebook.

«росія розвязала та веде варварську війну у центрі Європи, в якій щоденно гинуть люди. Дозволити спортсменам країни агресора та її сателіта брати участь у мирних змаганнях  – це не “священне перемир'я”, а намагання заплющити очі на щоденні вбивства, насилля, порушення прав, норм та законів», – наголосив Андрій Стріхарський.

За словами Стріхарського, постанова Верховної ради закликає міжнародних спортивних функціонерів прийти до тями та мати мужність визнати зло, яке в черговий раз, тепер вже під прапором “нейтральності” намагається заявити всьому світу, що “все не так однозначно”. Це рішення служить нагадуванням про те, що для проведення міжнародних спортивних заходів, таких як Олімпійські ігри, необхідно підтримувати мир і стабільність.

«Такі пропозиції є наругою над пам’яттю сотень тисяч громадян України, у тому числі понад 220 українських спортсменів, які самовіддано стали на захист Вітчизни та поклали життя в боротьбі за її майбутнє як демократичної європейської держави», – йдеться у постанові.

«Дякую колегам за цю постанову і дякую урядам країн, які вже підтримали Україну в цьому питанні та виступили проти участі російських і білоруських спортсменів на Олімпійських іграх. Заборона російським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх стане важливим кроком на шляху забезпечення миру та безпеки у світі, і буде свідчити про те, що країни здатні вживати колективних дій проти будь-якої форми агресії», – додав Андрій Стріхарський.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло