Індекс долара досягнув найвищого рівня за останні два місяці

Індекс долара досягнув найвищого рівня за останні два місяці

Він перевищив позначку у 104 пункти

This material is also available in English
Індекс долара досягнув найвищого рівня за останні два місяці

За словами аналітиків це має ознаки того, що економіка США може витримати агресивну кампанію посилення монетарної політики Федрезерву, а також критичні заяви чиновників центрального банку спонукали інвесторів зменшити ставки на зниження процентних ставок цього року.

Про це повідомляє Trading Economics.

Індекс долара показує відношення долара США до фіксованого набору валют з шести основних торговельних партнерів США: євро, єна, фунт стерлінгів, канадський долар, шведська крона і швейцарський франк.

Останній протокол FOMC також показав, що деякі члени комітету вбачають необхідність подальшого підвищення ставок цього року, тоді як інші очікують, що вповільнення зростання усуне потребу в подальшому посиленні монетарної політики. FOMC Meeting Minutes – це протокол засідання Федерального комітету з відкритого ринку, в якому визначається монетарна (грошово-кредитна) політика США.

Зазначається, що валюта також виграла від попиту на притулок на тлі дедалі більшого занепокоєння щодо можливого дефолту США: рейтингове агентство Fitch Ratings заявило, що поточні переговори про «стелю» держборгу підвищили ризики того, що уряд може пропустити виплати за деякими своїми зобов'язаннями.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФРС менш впевнена щодо необхідності подальшого підвищення ставок.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло